Doradca mieszkaniowy

Jak to działa?

Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy zakupu nieruchomości od dewelopera. Znajdziemy dla Ciebie mieszkanie, będące odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zapewnimy wsparcie w rozmowach z przedstawicielem dewelopera. Sprawdzimy wszystkie szczegóły dotyczące wybranej inwestycji. Odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Wszystko po to – abyś czuł się komfortowo dokonując wyboru mieszkania na rynku pierwotnym.

Kilka kroków do zakupu mieszkania:

KONTAKT

Wypełnij formularz i podpisz umowę, a przygotujemy dla Ciebie najbardziej dopasowaną ofertę mieszkań.

SPOTKANIE

Indywidualną ofertę przedstawimy Ci podczas spotkania. Podsumujemy oczekiwania. Omówimy dalszy plan działań.

WYBÓR

Ten krok należy do Ciebie. Po wyborze którejś z przedstawionych ofert udamy się razem z Tobą na spotkanie z deweloperem.

SPOTKANIE W BIURZE SPRZEDAŻY INWESTYCJI

Zorganizujemy i poprowadzimy spotkanie z deweloperem tak, abyś jak najdokładniej poznał wszystkie szczegóły inwestycji i wybranego mieszkania. Zapewnimy wsparcie w negocjacjach.

DECYZJA

Po tym jak zdecydujesz się na podpisanie umowy z wybranym deweloperem, pomożemy Ci w analizie dokumentów, odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości.

DALSZE WSPARCIE

Jeżeli będziesz miał pytania na dalszych etapach (podpisania umowy u notariusza, odbioru mieszkania, przeniesienia własności) - śmiało możesz się z nami kontaktować.

Powyższy schemat to nasz standardowy plan działania, który możemy zmodyfikować w zależności od Twoich potrzeb.

Nie chcesz odbywać bezpośrednich spotkań? Wolisz zostać w domu? Doradzimy Ci i poprowadzimy proces zakupu zdalnie (o ile taką opcję umożliwia wybrany deweloper).

Szukasz nowego mieszkania? Zdaj się na profesjonalistów.
Przejdź do formularza potrzeb już teraz.

© 2021. doradca-mieszkaniowy.pl. All Rights Reserved | projekt i realizacja:

magiauslug.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych Warszawa magia usług