Doradca mieszkaniowy

O firmie

Firma Doradca Mieszkaniowy powstała z potrzeby wielu osób, które planują kupić nowe mieszkanie od dewelopera, ale nie wiedzą od czego zacząć i co powinni wiedzieć przed zakupem. Osób, które chcą zaoszczędzić czas na sprawy ważniejsze. A także tych, którzy chcą zainwestować w nieruchomość na wynajem, interesuje ich głównie rentowność i nie chcą zajmować się poszukiwaniem odpowiedniego mieszkania. My im pomagamy! Sprawdź – jak to działa.

 

MISJA

Naszą misją jest maksymalizacja Twojego zadowolenia z zakupu mieszkania na rynku pierwotnym.

 

Doradca Mieszkaniowy to profesjonalna i kompleksowa usługa wsparcia w zakupie mieszkania na rynku pierwotnym. Usługi doradcze doświadczonego specjalisty obejmują każdy etap zakupu począwszy od wyszukania propozycji mieszkań najbardziej odpowiadających Twoim potrzebom po podpisanie umowy deweloperskiej.

Na tym pomoc się nie kończy, jeśli masz dodatkowe pytania możesz kontaktować się z nami, aż do czasu przeniesienia własności nieruchomości.

Jeżeli potrzebujesz porad w kwestii aranżacji, nasz doradca podpowie Ci także jak funkcjonalnie urządzić Twoje mieszkanie. Jeśli potrzebujesz kontaktów do fachowców i firm, które mogą przydać Ci się w procesie zakupu i wykończenia (doradca kredytowy, architekt wnętrz, inspektor ds. odbioru mieszkania, projektant i wykonawca ogrodów/tarasów, firmy realizujące wykończenia pod klucz) – przekażemy Ci je.

Joanna Besterda vel Beszterda

Założycielka i Główny Doradca Mieszkaniowy

Dzień dobry! Zapewne nie trafiłeś tu przypadkiem – szukasz mieszkania od dewelopera. Chętnie pomogę Ci znaleźć odpowiednie mieszkanie oraz przeprowadzę Cię przez proces jego nabycia. Moja wiedza i doświadczenie zapewnią Ci maksimum wsparcia na każdym etapie.”

Ukończyła studia wyższe na kierunku gospodarka przestrzenna oraz studia podyplomowe z zakresu procesu inwestycyjnego. Od 10 lat związana z branżą nieruchomości. Doświadczenie nabywała jako doradca ds. nieruchomości, doradca działu sprzedaży mieszkań oraz manager działu rozwoju w jednej z największych firm deweloperskich. Pasjonatka nieruchomości i aranżacji wnętrz.

Szukasz nowego mieszkania? Zdaj się na profesjonalistów.
Przejdź do formularza potrzeb już teraz.

© 2021. doradca-mieszkaniowy.pl. All Rights Reserved | projekt i realizacja:

magiauslug.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych Warszawa magia usług